Şebnem Toker

Hayati farkındalık ve derin seyahat…

Şebnem Toker, 1971’de İzmit’te doğdu. İngiltere’de Bournemouth College’de Büro Yönetimi eğitimi aldı. Farklı sektörlerin öncü şirketlerinde, CEO ve yönetim kurulu başkanı asistanı olarak çalıştı. 2004’de Doğan Grubu’na katıldı ve grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Asistanı olarak görev aldı. 2012’den beri Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Asistanıdır.
Kurumsal yaşamda yönetici asistanlığı kariyerini sürdürdüğü yıllar boyunca “İnsan ve İnsanın Dinamiklerini” daha iyi anlamak adına; İlişki ve Kariyer Koçluğu, Jungian Coaching School’da Profesyonel Jung Koçluğu, Brussels Capital University’de NLP Trainer, Anne Jirsh Future Life Progression Trainer’da FLP Trainer ve son olarak Seraphim Blueprint Enerji Şifası Öğretmenliği sertifikalarını aldı.

2020 yılında ilk kitabı “Zamanı Yakalayan Ofisler” yayınlandı. 2022 Yılında İkinci kitabı Yaşamın Direksiyonunda, ekim ayında Doğan Novus etiketiyle yayımlandı.
Profesyonel Yaşam ve İlişkiler Koçu olan Toker, Reiki, Baş Melek Enerjileri ve Seraphim Blueprint evrensel şifa enerjileri ile çalışıyor. 2011 yılından bu yana Güney Afrikalı Metafizik Öğretmeni Vernon Frost’un öğrencisidir; ezoterizm, metafizik ve şifa konularında eğitici eğitimleri almıştır. Feng Shui İleri Seviye Kişisel Uygulama Yöntemleri uygulayıcısıdır.

Şebnem Toker, 2019’da Yaşamın Direksiyonunda adını verdiği Atölyesi ile insanın iç dünyasını anlamamasına, dengeyle ilerlemesinin eşlikçileri “Ruh-Zihin-Beden” bütünlüğünün çatısını oluşturuyor. Hem kurumsal hem de bireysel yaşamda “Bütünsel Yaşam Tasarımınızın” yol haritasını çiziyor. Yaşamın Direksiyonunda Eğitimleri Önder İnsan, Karar Verme, Müzakere Stratejileri, Öz Dengeni Bulma, Bütünsel İyilik, Özfarkındalık başlıklarını sayabiliriz.